YASAL UYARI

 

Ana Sayfa | Yasal Uyarı

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu siteyi kullandığınız taktirde aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmaksızın tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaksınız.

 

www.yeten.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, resimler, bilgi sayfaları ve kullanım kılavuzları ile buradan yönlendirilen linkler, ziyaretçilere bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.

 

Ziyaretçiler bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler YETEN Yakma ve Enerji Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 'nin önceden yazılı izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz. Siteye erişim serbest ve anonimdir. Bilgiler yayımlandığı zaman itibariyle geçerlidir ancak tüm bilgiler gereken durumlarda revize edilebilir.

 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

 

YETEN, bu web sitesine ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Her ne kadar ürün seçiminde kişisel bir destek sağlamamıza karşın, kullanılacak ürünün söz konusu prosese uygun olup olmayacağı müşteri tarafından belirlenmelidir.

 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü, YETEN hiç bir nam altında sorumlu tutulamaz. İstenilen ürün ve/veya ürünlerle ilgili gerekli dökümanların web sitesinde bulunmaması halinde derhal YETEN ile iletişime geçilmeli, istenilen döküman ve/veya dökümanlar talep edilmelidir.

 

Sitede yer alan bilgiler, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca "icap" olarak kabul edilemez olup, YETEN 'i bağlayıcı bir yönü bulunmamaktadır.

 

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı YETEN 'e ve distrübütörlüğünü yaptığı muhtelif firma ve markalara  (Fischer Mess- und Regeltechnik GmbH, Aris Stellantriebe GmbH, Air Monitor Corporation, Uni Sensor) aittir. Bu sitedeki hiç bir görsel ve içerik her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı ya da internet ortamında yayınlanamaz.

 

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda,Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul Anadolu mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır. İşlemler de İstanbul-Türkiye'den yürütülecektir.

YETEN Yakma ve Enerji Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Yakma Sistemleri & Endüstriyel Brülörler